Uncategorized

Portmanto-Gardrop

Küçük metrekareli ev girişleri, kış bahçeleri veya evin merdivenli bölümlerine özel çözümler üreten Tadilatçınız portmanto imalatı hizmetlerimiz, kişiye özel beklentileri eksiksiz karşılar. Kişisel zevklerin yanı sıra, güncel mobilya trendleri ve ihtiyaçlara göre tasarladığımız modeller en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir.

İç İçe Geçen Kullanım Alanları

Bu modelde depolama alanına eşlik eden;

  • Askı aparatı
  • Açık raf
  • Kapaklı çekmece ve
  • Oturma ünitesi

Bir yerde birden fazla ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Sokaktan eve girince çıkarılan üst giyimlerin asılacağı bölümün üzerinde yer alan açık raf alanına şapka ve diğer aksesuarlar yerleştirilebilir.

Yerine göre özel ölçülü hazırlanan modeller, belirlenen süre zarfında üretilerek adrese teslim ve montaj hizmeti verilir. Açık ve dar alanlarda düzenin kurulması için tasarladığımız portmanto modelleri uzun yıllar ilk günkü görüntüsünü muhafaza eder.

Kapaklı Dolap İçi Organizer

Portmantonun boyu aşan üst bölümleri depolama ihtiyacını karşılar. Mevsime uygun olmayan ürünler düzenli bir şekilde kutularda bu alanda muhafaza edilir. Uzun kapaklı dolap içi kullanılan eşyaların boyutuna uygun olarak dizayn edilebilir.

Kapaklı dolap içine yerleştirilecek organizer yardımıyla ayakkabıdan çantaya, aksesuardan anahtara kadar her şey yerli yerinde saklanabilir. Beyaz renk tercihi her türlü dekorasyonla uyum içinde kullanılır. Askılık modelleri ve minder rengi seçilebilir. Çekmece kulplu alt dolap aşağı doğru ve üst raf yukarı doğru açılır.

 

ÖZEL ÖLÇÜ GARDIROP İMALATI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.